Štandard

Prevedenie Štandard:
Rodinný dom v prevedení štandard má byť skolaudovaný funkčný dom vrátane povrchových úprav a zariadenia do ktorého si prisťahujete iba vlastné zariadenie a nábytok. Pri tomto projekte kupujete štandard nasledovne:

 1. elektrické kúrenie (funkčné a skolaudované podlahové kúrenie s revíziami s ovládaním každej miestnosti na stene alebo pomocou Vášho smartphonu ), Na želanie môže byť podlahové kúrenie zamenené za radiátory  zn. Rohnson (wifi) ovládané na diaľku pomocou vlastnej aplikácie.

 2. chladenie (plne funkčná klimatizácia s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu)

 3. elektrika a osvetlenie (funkčné a skolaudované elektrické rozvody s revíziou ukončené zásuvkami, vypínačmi, objímkou a LED žiarovkou s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu ) Na streche je možné inštalovať fotovoltaické panely s virtuálnou batériou, čo spraví z Vášho domu plne nezávislú villu.

 4. nezávislá dodávka vody a odkanalizovania domu (funkčná dodávka vody z 20m hlbokej vŕtanej studne kde je plne nezávadná voda, skolaudovaná so skúškami, umývadlom a batériou pre odskúšanie funkčnosti vody, odpadu a TUV) V technickej miestnosti je možné inštalovať úpravu vody od spoločnosti Aquatrend, s.r.o.

 5. kúpelňa (kachličky, dlažba, umývadlo, skrinka, sprchový kút, vaňa, batérie, toaleta typu geberit)
 6. steny a stropy (vymaľovaný bielou farbou, na stenách a stropoch omietka)
 7. vyprataný a uprataný (odvezená stavebná suť, prebytočné materiály, umyté okná, umyté parapety, vchodové dvere, povysávané hrubé nečistoty, vetraný a odvlhčený)
 8. Pozemok (vyprataný od stavebnej sute a materiálu, bez záhradnej úpravy, povrch zrovnaný, záhradný dom na náradie, chodník a terasa zo zámkovej dlažby, dve parkoviská zo zámkovej dlažby)
 9. Statika (Statika je totožná pre všecky typy domov - najdete vo všeobecných informáciach a VILLE SUNNY, plastové okná v izbách trojsklo s rozmerom 2000 mm x 2000 mm, plastové okna na chodbe trojsklo o rozmere 750 mm x 1500 mm) POZOR: presklená stena 6m (6000 mm) obývačky sa robí iba v prevedení Luxury. Viac informácií o oknách nájdete vo všeobecných informáciach a VILLE SUNNY
 10. Dokončenie exteréru (biela silikónová omietka, tmavá silikónová omietka - antracit) POZOR: predsadená stena umelé drevo, alebo drevo sa robí iba v prevedení Luxury
 11. Rodinný dom skolaudovaný, uvedený na liste vlastníctva ako rodinný dom (nie rozostavaná stavba!) s prideleným súpisným číslom a rozhodnutím o užívaní. Takto vyhotovený rodinný dom bude predmetom prevodu vlastníctva.