Štandard

Prevedenie Štandard:
Rodinný dom v prevedení štandard má byť skolaudovaný funkčný dom vrátane povrchových úprav a zariadenia do ktorého si prisťahujete iba vlastné zariadenie a nábytok. Pri tomto projekte kupujete štandard nasledovne:

 1. kúrenie (funkčné a skolaudované kúrenie s revíziami)
 2. chladenie (plne funkčná klimatizácia s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu)
 3. elektrika a osvetlenie (funkčné a skolaudované elektrické rozvody s revíziou ukončené zásuvkami, vypínačmi, objímkou a žiarovkou)
 4. voda a kanalizácia (funkčná voda a kanalizácia, skolaudovaná so skúškami)
 5. kúpelňa (kachličky, dlažba, umývadlo, skrinka, sprchový kút, vaňa, batérie, toaleta typu geberit)
 6. steny a stropy (vymaľovaný bielou farbou, na stenách a stropoch omietka)
 7. vyprataný a uprataný (odvezená stavebná suť, prebytočné materiály, umyté okná, umyté parapety, vchodové dvere, povysávané hrubé nečistoty, vetraný a odvlhčený)
 8. Pozemok (vyprataný od stavebnej sute a materiálu, bez záhradnej úpravy, povrch zrovnaný, záhradný dom na náradie, chodník a terasa zo zámkovej dlažby, dve parkoviská zo zámkovej dlažby)
 9. Statika (Statika je totožná pre všecky typy domov - najdete vo všeobecných informáciach a VILLE SUNNY, plastové okná v izbách trojsklo s rozmerom 2000 mm x 2000 mm, plastové okna na chodbe trojsklo o rozmere 750 mm x 1500 mm) POZOR: presklená stena 6m (6000 mm) obývačky sa robí iba v prevedení Luxury. Viac informácií o oknách nájdete vo všeobecných informáciach a VILLE SUNNY
 10. Dokončenie exteréru (biela silikónová omietka, tmavá silikónová omietka - antracit) POZOR: predsadená stena umelé drevo, alebo drevo sa robí iba v prevedení Luxury
 11. Rodinný dom skolaudovaný, uvedený na liste vlastníctva ako rodinný dom (nie rozostavaná stavba!) s prideleným súpisným číslom a rozhodnutím o užívaní. Takto vyhotovený rodinný dom bude predmetom prevodu vlastníctva.