Holodom

Prevedenie Holodom:
Za roky výstavby a práce s nehnuteľnosťami (20 rokov skúseností) sme dospeli k záveru, že holodom má byť skolaudovaný funkčný dom bez povrchových úprav a zariadenia. Pri tomto projekte kupujete holodom nasledovne:

 1. elektrické kúrenie (funkčné a skolaudované kúrenie s revíziami s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu ) 
 2. chladenie (plne funkčná klimatizácia s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu)
 3. elektrika a osvetlenie (funkčné a skolaudované elektrické rozvody s revíziou ukončené zásuvkami, vypínačmi, objímkou a LED žiarovkou s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu ) Na streche je možné inštalovať fotovoltaické panely s virtuálnou batériou, čo spraví z Vášho domu plne nezávislú villu.
 4. nezávislá dodávka vody a odkanalizovania domu (funkčná dodávka vody z 20m hlbokej vŕtanej studne kde je plne nezávadná voda, skolaudovaná so skúškami, umývadlom a batériou pre odskúšanie funkčnosti vody, odpadu a TUV) V technickej miestnosti je možné inštalovať úpravu vody od spoločnosti Aquatrend, s.r.o.
 5. steny a stropy (vymaľovaný bielou farbou, na stenách a stropoch omietka)
 6. podlaha v dome ukončená poterom
 7. vyprataný a uprataný (odvezená stavebná suť, prebytočné materiály, umyté okná, umyté parapety, vchodové dvere, povysávané hrubé nečistoty, vetraný a odvlhčený)
 8. pozemok (vyprataný od stavebnej sute a materiálu, bez záhradnej úpravy, povrch zrovnaný, dve parkoviská zo zámkovej dlažby)
 9. statika (obvodová stena hr. 300 mm, vnútorná stena hr. 150 mm, zateplenie 150 mm, sokel 70 mm, okná trojsklo, POZOR: presklená stena so šírkou 6m (6000 mm) obývačky sa robí iba v prevedení Luxury, inak je veľkoplošné okno v rozmere 2000 mm x 2000 mm)
 10. Dokončenie exteréru domu(biela silikónová omietka, tmavá silikónová omietka - antracit, POZOR: predsadená stena umelé drevo, alebo drevo sa robí iba v prevedení Luxury)
 11. Rodinný dom skolaudovaný, uvedený na liste vlastníctva ako rodinný dom (nie rozostavaná stavba!) s prideleným súpisným číslom a rozhodnutím o užívaní. Takto vyhotovený rodinný dom bude predmetom prevodu vlastníctva.

Prevedenie Holodom je možné dokončiť do štádia Štandard avšak nie je možné dokončiť do štádia Luxury.