Luxury

Prevedenie Luxury:
Tento projekt je reakciou na zvyšujúce sa požiadavky a nároky klientov smerom k výbave domu a smerom k pohodlnému bývaniu. Preto reagujeme na tieto požiadavky plošne, a to výstavbou celej luxusnej lokality a nie iba výstavbou jedného individuálneho domu. Pri tomto projekte kupujete Luxury prevedenie nasledovne:

 1. kúrenie (funkčné a skolaudované kúrenie s revíziami ovládané ovládačom na stene v obývačke s reguláciou každej izby na stene alebo pomocou Vášho smartphonu)
 2. chladenie (plne funkčná klimatizácia s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu)
 3. elektrika a osvetlenie (funkčné a skolaudované elektrické rozvody s revíziou ukončené zásuvkami, vypínačmi, osvetľovacími telesami ovládanými na diaľku pomocou Vášho smartphonu alebo ovládačom na stene)
 4. voda a kanalizácia (funkčná voda a kanalizácia, skolaudovaná so skúškami, umývadlom a batériou pre odskúšanie funkčnosti vody, odpadu a TUV)
 5. kúpelňa (kachličky, dlažba, umývadlo, skrinka, sprchový kút, vaňa, batérie, toaleta typu geberit)
 6. steny a stropy (vymaľovaný bielou farbou, na stenách a stropoch omietka)
 7. vyprataný a uprataný (odvezená stavebná suť, prebytočné materiály, umyté okná, umyté parapety, vchodové dvere, povysávané hrubé nečistoty, vetraný a odvlhčený, umyté podlahy, dlažby, funkčná a čistá kuchynská linka)
 8. Pozemok (vyprataný od stavebnej sute a materiálu, záhradná úprava - trávnik, povrch zrovnaný, záhradný dom na náradie, chodník a terasa zo zámkovej dlažby, dve parkoviská zo zámkovej dlažby, vonkajší bazén)
 9. Statika (Statika je totožná pre všecky typy domov - najdete vo všeobecných informáciach a VILLE SUNNY, plastové okná v izbách trojsklo s rozmerom 2000 mm x 2000 mm, veľkoplošná presklená stena trojsklo o rozmere 6000 mm x 3000 mm z toho otváravá časť 2000 mm x 2000 mm, plastové okna na chodbe troj sklo o rozmere 750 mm x 1500 mm) Viac informácií o oknách nájdete vo všeobecných informáciach a VILLE SUNNY
 10. Dokončenie exteréru (biela silikónová omietka, tmavá silikónová omietka - antracit, predsadená stena umelé drevo, alebo drevo )
 11. Vonkajší bazén, v rozmere dĺžka 8 m, šírka 3 m a hĺbka 1,5 - 1,7m s rohovým schodiskom, osvetlením, skimerom, filtráciou a vyvedením inštalačného a obslužného zariadenia do záhradného domu s predprípravou na ďalšie možné pripojenie doplatkovej výbavy (solinátora, tepelného čerpadla, automatu pre dávkovanie prímesí), bazén bude mať výpustný odpad, obstavba bazéna bude pripravená pre možné doplatkové výbavy (prekrytie hladiny fóliou, nízke prekrytie bazéna, vysoké prekrytie bazéna so vstupnými dverami..., možnosť priplatenia 10 m dĺžky bazénu.
 12. Rodinný dom skolaudovaný, uvedený na liste vlastníctva ako rodinný dom (nie rozostavaná stavba!) s prideleným súpisným číslom a rozhodnutím o užívaní. Takto vyhotovený rodinný dom bude predmetom prevodu vlastníctva.
 13. Náš technik Vás zaškolí a pomôže s nastavením inteligentného ovládania zariadenia rodinného domu.