VILLA SUNNY

Špeciálna ponuka: optický internet a plne funkčná klimatizácia s ovládaním na stene alebo pomocou Vášho smartphonu pre každý typ vyhotovenia domu.

Vonkajší pohľad - denná časť Vyhotovenie rodinného domu na obrázku : Luxury

Predstavujeme Vám 4-izbovú rodinnú vilku, v prevedení Luxury, ktorá je rozdelená na dve základné časti, denná časť a nočná časť. Denná časť je presvetlená a naladená pozitívnym slnečným jasom cez veľkoplošné presklenie celej steny obývačky s východom na terasu s bazénom. V prípade, že nemáte záujem o presvetlenie obývačky, jedálne a kuchyne, jednoducho dáte pokyn cez svoj smartphone, alebo ovládačom na stene, aby sa stiahli exterérové žalúzie.

Vonkajší pohľad - nočná časť Vyhotovenie rodinného domu na obrázku : Luxury

Nočná časť rodinného domu pozostáva z rodinnej kúpelne, detskej izby, hosťovskej izby a priestrannej spálne. Každá izba má východ na terasu s bazénom. Okná sú veľkoplošné, teda zabezpečujúce dostatok svetla pre izbu. V prípade, že nemáte záujem o presvetlenie izby / spálne, jednoducho dáte pokyn cez svoj smartphone, alebo ovládačom na stene, aby sa stiahli exterérové žalúzie. 

Interiér rodinného domu je v prevedení Luxury bude kompletne dokončený vrátane osvetlenia, osvetľovacích telies, vypínačov, inteligentného systému na ovládanie svetla, klimatizácie, vonkajších žalúzií, kuchynskej linky a spotrebičov v strieborno-čiernom prevedení. Kúpelňa bude plne vybavená, t.j. kachličky, obklad, sanita, batérie, osvetlenie, kúpelňová skrinka.

Základné parametre domu:

Hrúbka obvodovej steny, zn. Ytong: 300 mm

Hrúbka vnútornej steny, zn. Ytong: 150 mm

Stropná konštrukcia: systémový strop zn. Ytong, nosník, vložka v celkovej hrúbke 250 mm

Zateplenie: spodná časť 150 mm, nadokenná časť 200 mm, zateplenie stropu 350 mm

Ukončenie stropu: geotextília, hydroizolácia a štrkové lôžko v hr. 50 mm, hydroizolácia bude zváraná fólia zn. Fatrafol, Protan alebo SIKA. Výber je závislý od developera alebo kupujúceho v rámci predpredaja.

Konštrukcia podlahy a stropu: betón, izolácia a poter. 

Okná: 6-komorový system s hĺbkou 82 mm, izolačné trojsklo, 3 celoobvodové tesnenia, celoobvodové kovanie MACO Multi - matic, farba antracit

Okná v izbách s rozmerom 2000 mm x 2000 mm, plastové okna na chodbe troj sklo o rozmere 750 mm x 1500 mm, kúpelňové okná 600 mm x 600 mm, veľkoplošná presklená stena (iba Luxury) o rozmere 6000 mm x 3000 mm z toho otváravá časť 2000 mm x 2000 mm,

Záruka: 5 rokov na farebnú stálosť, 5 rokov na kovanie, 5 rokov na funkčnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam, 5 rokov na izolačné trojsklo, 2 roky na parapetné dosky

Ostatné prevedenia domu si pozrite pri jednotlivých vyhotoveniach rodinného domu : Holodom, Štandard, Luxury.